با این رژیم غذایی ۳ روزه لاغر بشید

میخوایین غذاهای خوشمزه بخورین و زود هم لاغر بشید؟ با این رژیم غذایی کاملا علمی و مورد تایید متخصصان در یک چشم به هم زدن ۴.۵ کیلو لاغر میشین.

به کمک رژیم غذایی نظامی یا رژیم غذایی ۳ روزه، میتونین در هفته حدود ۴.۵ کیلو وزن کم کنین. آب بهترین نوشیدنیه که میتونین در طول این رژیم غذایی بنوشید. شیرین‌کننده‌های مصنوعی برای شما و قند خون‌تان بسیار زیان‌آورن، پس سعی کنین از اونها دور بمونید. اما میتونین هرچقدر که میخوایین چای بدون کافئین بنوشید، البته به شرطی که فقط از استویا به عنوان شیرین‌کننده استفاده کنین.
روز اول :

صبحانه رو با یک فنجان چای یا قهوه بدون شکر شروع کنین. یک عدد نان تست (ترجیحا نان جو) رو تست کنین و روی اون دو قاشق غذاخوری کره بادام زمینی بمالید.در آخر هم نصف یک گریپ فروت بخورین.
برای ناهار یک نان تست رو همراه با نصف فنجان تن ماهی بخورین و در انتها یک فنجان چای یا قهوه بنوشید.
شام شما هم شامل ۱۰۰ گرم گوشت بدون چربی پخته از نوع دلخواه خودتونه که تقریبا به اندازه طول یک چاقوه به همراه یک فنجان لوبیا سبز. بعد از شام میتونین به اندازه یک فنجان بستنی وانیلی ساده رو به همراه نصف موز و یک سیب کوچک میل کنین.
روز دوم:

صبحانه روز دوم شامل یک عدد نان تست به همراه یک تخم مرغ آب‌پز و یا نیمرو بدون روغن و نصف یک عدد موزه.
ناهار یک تخم مرغ ، ۵ عدد بیسکوییت ترد و یک فنجان پنیر کم چرب بخورین.
برای شام ۲ عدد هات داگ پخته رو همراه با یک فنجان بروکلی و نصف فنجان هویج میل کنین. پس از اون میتونین نصف فنجان بستنی وانیلی و نصف موز هم بخورین.
روز سوم:

صبحانه ۵ عدد بیسکوییت ترد رو همراه با یک ورقه پنیر چدار و یک سیب کوچیک بخورین.
برای ناهار یک عدد نان تست و یک تخم مرغ میل کنین.
شام هم یک فنجان تن ماهی بخورین و سپس یک فنجان بستنی وانیلی و نصف موز.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*