قهوه سبز چیست و چگونه کار می کند

قهوه سبز اخیراً مکمل‌هایی با نام قهوه سبز به بازار وارد شده‌اند که عنوان چربی‌سوز در آن‌ها بسیار خودنمایی می‌کند و افرادی که به دنبال لاغری کم دردسر هستند به راحتی در دام این تبلیغات فریبنده می‌افتند؛ اما اینکه منشأ این قرص‌ها چیست؟ آیا واقعاً بر لاغری اثر دارد؟ عوارضی دارد یا خیر و … سۆالاتی هستند که ذهن را مشغول می‌کند. در مقاله قبل درباره قهوه سبز و خواص متعدد آن مطالبی را ارائه کردیم. در این مقاله سعی داریم تا از اثرات این گیاه بر لاغری مطالبی را عنوان کنیم.

 

مکمل قهوه سبز کمپانی محصولی مناسب برای کاهش وزن ، کاهش اشتهای کاذب و افزایش متابولسیم می باشد . در ترکیبات این مکمل از مواد شیمیایی استفاده نشده است . هر کپسول کافئین سبز پیورلی اینسپایر شامل 400 میلی گرم قهوه سبز می باشد . دانه های قهوه سبز از گیاه Coffea canephora ساخته می شود . 45% از هر کپسول سبز شامل اسیدهای کلروژنیک است که تحقیقات علمی مشخص کرده که این ماده گیاهی در کاهش وزن بسیار موثر و مفید می باشد .

تحقیقات علمی مختلف نشان می دهد که میزان کاهش وزن با یک رژیم کم کالری و مصرف 800 میلی گرم از این قهوه سبز برای مدت 60 روز حداقل 4 پوند ( 1.8 کیلو گرم ) می باشد .

شایعه جنجال برانگیزی در خصوص عصاره قهوه سبز که در جنگ با برآمدگی شکم معجزه می‌کند، همه جا پخش شد.بعد از پخش آن از برنامه تلویزیونی دکتر اُوز، میلیون ها نفر آن را به عنوان قرص معجزه آسای قرن می‌شناسند و باعث خوشحالی بسیاری از افرادی شد که هر روز با اضافه وزن خود دست به گریبانند.

چه انتظاری باید از دانه قهوه سبز داشته باشیم؟قهوه سبز

مطمئن هستم که از قرص‌های مختلف لاغری خسته شده‌اید که حرف‌ها و قول‌های بسیاری به شما می‌دهند اما هیچ کدام را برآورده نمی‌کنند. پس به شما می‌گویم که چه انتظاراتی باید از دانه قهوه سبز داشته باشید:

چربی سوزی قوی، کاهش اشتهای موثر،  سریع الاثر و نتیجه ثابت شده، کاهش وزن باور نکردنی،  انرژی دهنده در طول روز و بدون اثرات منفی. دانه قهوه سبز تاثیرگذارتر از دیگرمحصولات است. بیشترمحصولات موجود در بازار عصاره‌شان را از مواد دیگر شیمیایی می‌گیرند. این کار را برای کم کردن هزینه‌شان انجام می‌دهند اما تاثیر گذاری‌شان را نیز کاهش می‌دهند.

 

ویژگی های قهوه سبز  :

 

مواد تشکلیل دهنده آن 100 % خالص

مفید برای افزایش مناسب متابولیسم بدن

دارای کپسول گیاهی با خاصیت باز شدن سریع در دستگاه گوارش

مکملی مفید برای کاهش وزن

قهوه سبز

از آنجا که اصولا مشاهدات مبتنی بر علوم رایج برای درک همه اثرات خوراکی ها کافی نیستند به مخزن الادویه مراجعه شد که مرجع گرانمایه طب سنتی در خواص داروهای گیاهی، معدنی و حیوانی است. در این کتاب فواید زیر برای قهوه سبز فرآوری شده ذکر شده است:

ــ انسدادها را باز می کند

ــ قهوه سبز درد مفاصل را تسکین می دهد

ــ در غلبه دم و غلظت صفرا و سودا مفید است

ــ بلغم و چربی زاید را از بین می برد

ــ اخلاط را رقیق می کند و مانع از غلظت آنها می شود

ــ لینت دهنده است و از این جهت در درمان یبوست مفید است

ــ حرارت کبد را رفع می کند

ــ ادرار آور است و می تواند برای کلیه و مثانه مفید باشد

ــ در سرفه رطوبی و عفونت ریه و ترشح پشت حلق مفید است

ــ مقوی معده است

ــ مانع از بالا رفتن بخارات معده و صدمه به سر می شود

ــ در اغلب سردردها مفید است

ــ در انواع جنون خصوصا نوع گرم آن موثر است

ــ در هموروئید مفید است

ــ تشنگی مفرط را تسکین می دهد

ــ اسهال را رفع می کند

ــ خواب آلودگی را از بین می برد

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*