قویترین قرص چربی سوز بررسی عوارض و فواید

قویترین قرص چربی سوز  قرص لاغری Reductil یک مهار کننده قوی اشتها است در اوایل سال ۲۰۱۲ وارد بازار شد.

Reductil قویترین قرص چربی سوز مهار کننده های اشتها برای کاهش وزن است. و باعث می شود شما احساس کامل سیری کنید و غذای کمتری بخورید، و با خوردن کمتر، شما وزن از دست بدهید.کپسول لاغری Reductil  قویترین قرص چربی سوز به افرادی که نیاز به کاهش وزن از طریق رژیم غذایی سالم دارند ، تجویز می شود.

قویترین قرص چربی سوز ریداکتیل چگونه کار می کند؟

قویترین قرص چربی سوز
این قرص قویترین قرص چربی سوز رژیم غذایی Reductil  قویترین قرص چربی سوز در قیمت مقرون به صرفه ارائه شده است. ماده موثره آن سیبوترامین هیدروکلراید است که، این ماده به مغز پیام ارسال میکند که شما احساس کامل سیری دارید ودیگر نیاز به خوردن غذا نیست، در نتیجه هوس خود را کنترل می کنید برای غذا خوردن. این قرص لاغری بهترین کار با برنامه رژیم غذایی سالم و ورزش منظم (پیاده روی،تردمیل،۲۰ دقیقه ورزش هوازی) است.

این قرص رژیم غذایی Reductil در اندازه های ۵، ۱۰، ۱۵ میلی گرم می باشد.

مصرف این قرص لاغری ریداکتیل برای افرادی که سکته مغزی و حملات قلبی دارند ممنوع است.

مزایا کپسول لاغری ریلاکر قویترین قرص چربی سوز Reductil CAPSULE :

این قرص رژیم غذایی دوزهای مختلفی دارد و هر کدام برای افراد متفاوتی در نظر گرفته شده است.

قرص لاغری ریداکتیل به عنوان مهار کننده های اشتها کار می کند، بنابراین افرادی که قصد از دست دادن وزن دارند و مشکل کاهش مصرف کالری دارند این قرص راهی برای مبارزه با اضافه وزن و کاهش اشتها می باشد.

بحث و نتیجه گیری قویترین قرص چربی سوز :

ماده فعال از Reductil سیبوترامین می باشد یک مکمل قدرتمند از دست دادن وزن و برای درمان چاقی، از جمله کاهش وزن واز همه مهمتر حفظ ثبات کاهش وزن می باشد. با این حال، مطالعات بالینی نشان داده اند که این قرص برای  بیمارانی که حملات قلبی و سکته مغزی فشار خون بالا، دیابت، دیس لیپیدمی دارند ممنوع می باشد و به هیچ وجه نباید از این قرص استفاده کنند و مشکلات جدی مربوط به کبد و یا بیماری کلیه، پرکاری تیروئید، هیپرپلازی خوش خیم پروستات و … با دکتر خود مشورت کنید قبل از مصرف.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*