مکمل پمپ نانو ویپر ماسل تک

نانو ویپر ماسل تک

اگر شما به دنبال یکی از بهترین مکمل های عضله ساز هستید باید نانوویپر ماسل تک را انتخاب کنید. مکمل های عضله ساز به دسته ای از مکمل های گفته می شود که با دارا بودن زنجیره کامل ویتامین ها و مواد معدنی به همراه اصلی ترین مواد آزاد کننده نیتریک اکسید ها در بدن پیوند کاملی از افزایش رشد عضله و رهایی از استاپ عضله هستند . از معروفترین مکمل های این دسته می توان به سوپر پمپ کاسپاری ، ان اکس پلود و سل تچ همین شرکت اشاره کرد .

شما باید توجه داشته باشید که مکمل های عضله ساز خواصیت پاراهورمونی هم دارند که در بعضی از موارد در دسته پاراهورمون ها قرار می گیرند ، مصرف این دسته از مکمل ها به همراه پروتئین و آمینو ضروری است و مصرف خودسرانه این مکمل ها به تنهایی بصورت 100% بازده ندارد و حتماً باید در کنار این مکمل ها ماهیچه ها بخوبی تغذیه شوند تا از ریزش انها جلوگیری گردد .

بعضی از بدنسازان آماتور این مکمل ها را به تنهایی و با هدف کات کردن بدن مصرف می کنند که در تهابت به ضرر جبران نشدنی منجر می شود چون در زمان مصرف این مکمل ها به شدت متابولیسم بدن بالا می رود و عضله ها تشنه تغذیه می شوند که اگر تغذیه کامل پروتئین نداشته باشند به مرور زمان بی کیفیت و ضعیف می شوند . مصرف این مکمل ها در تابستان امکان دارد که در افراد گرمایی به جوش های پوستی منجر شود که جای هیچ نگرانی نیست .

این مکمل آزاد کننده 7 هورمون طبیعی در بدن است و با 7 مرحله تاثیرگذاری باعث می شود بدنساز بهترین نتیجه را در پایان دوره مصرف کسب کند .آمینو های شاخص در این مکمل به مقدار زیاد یافت می شوند مانند : لوسین ، گلوتامین ، ایزولوسین ، آلاین ، ال وانیل و آرژنین – کافئین و کراتین به همراه مواد چربی سوز هم در این مکمل بسیار مشخص هستند

همه چیز درباره نانو ویپر ماسل تک بررسی  فواید و ضررها گفته ها و نا گفته ها – فروش ویژه با تخفیف
مکمل پمپ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*