پروتئین وی سایتک نوتریشن scitec whey delite

پروتئین های دسته الایت معمولا به دلیل خالص سازی شدن از ترکیبات اضافه و استفاده از طعم دهنده هایی که بدون قند هستند طعم زیاد دلچسبی ندارند . اما این دسته از مکمل ها بازدهی خوبی نسبت به بقیه نمونه ها برای افراد اندومورف دارند ، وزن را هیچ وقت تغییر نمی دهند و همراه خود حجم خوبی به بدن می دهند .

پروتئین وی سایتک نوتریشن scitec whey delite

delite با فراهم کردن ویزگی های پروتئین های الایت وی در کنار طعم مناسب برای جلب رضایت مشتری قدم جدیدی برداشته است . اسکایت یک برند معروف جهانی است و تقریباً به تمام دنیا محصولات خود را صادر می سازد از جمله ایران عزیزمان . دالایت با ویژگی ultrafiltered یعنی خالص سازی شدن چند مرحله ای پروتئین وی آب پنیر بهترین کیفیت را فراهم کرده است که بدون اغرار است . پروتئین وی آب پنیر با کیفیت ترین و پرطرفدارترین نوع پروتئین در بین تمام مدل های پروتئین وی است . پروتئین وی دارای 25% آمینو اسید های خوراکی است که اگر بصورت صحیح خالص سازی شود تمام آنها را نگه داری می کند که در این محصول هم با رعایت روش ultrafiltered این امینو اسیدها نگه داری شده اند  . پروتئین آب پنیر توانایی افزایش تولید گلوتاتیون درون بدن را دارد که گلوتاتیون به طور طبیعی قوی ترین آنتی اکسیدان در بدن است و مانع اصلی ترشح هورمون کورتیزول در بدن می باشد که در امر ریکاوری بسیار با اهمیت است که این امر دلیل و نقش پروتئین وی در ریکاوری عضلات است . آمینو اسید های این مکمل 100% از منبع طبیعی کشک تهیه شده و با بالاترین کیفیت هیچگونه ضرری برای بدن ندارد و تمام افراد می توانند از آنها استفاده کنند. آمینو اسید های آنابولیکی مانند bcaas، آرژنین، گلوتامین و تیروزین در این مکمل وجود دارد که ویژگی پروتئین انابولیکی که در بعضی از مکمل ها به عنوان تبیلغ استفاده می شود را داراست . این مکمل در 3 طعم تمشک ، وانیل و شکلات تولید می شود و بسته بندی های 5 پوندی و 10 پوندی در بازار دارد . بهترین وعده استفاده از این مکمل وعده بعد از تمرین است اما شما می توانید با درنظر گرفتن برنامه غذایی خود 3 وعده در روز از آن استفاده کنید . به دلیل اینکه طعم خود این مکمل مناسب است پیشنهاد می کنیم فقط هر پیمانه به 300 میل آب مخلوط شده و استفاده شود .

پروتئین

مکمل پروتئین وی

یک فرد معمولی روزانه حدود 2-1 گرم پروتئین برای هر یک پوند (حدود 450 گرم) از وزن بدنش نیاز دارد؛ بنابراین یک فرد متوسط با وزن تقریبی 70 کیلوگرم، باید روزانه بین 150 تا 300 گرم پروتئین مصرف کند. پودرهای پروتئینی که با آب یا شیر مخلوط می شوند معمولآ از انواع مناسبی هستند که کیفیت بالایی داراند و شما می توانید از آنها استفاده کنید. اما نکته مهم آن است که چندین نوع پروتئین وجود دارد و باید دید که هریک به چه کاری می آیند، Whey (پروتئین وی مثل پروتئینی که در کشک وجود دارد)، Soy (پروتئین سویا)، Egg (پروتئین تخم مرغ) و Casein (ماده پروتئین شیر) و …

منشاء پروتئین وی:

 

تقریبا 80% پروتئین شیر، کازئین و 20% دیگر، وی است. شیر تازه، پیش از پاستوریزه شدن، ابتدا توسط متخصصان تضمین کیفیت، آزمایش می شود. سپس، کازئین و چربی شیر برای تولید پنیر جدا می شوند و آنچه باقی می ماند، وی است.

فواید پروتئین وی:

 

افزایش توده ی عضلانی بدن (به راحتی جذب بدن می شود)

کاهش وزن بدن بخصوص چربی های بدن

افزایش قدرت ایمنی بدن توسط افزایش مقدار گلوتاتیون

پیشگیری از سرطان

کمک به فعالیت سلول های لنفوسیت t که نقش مهمی در پاسخ ایمنی بدن دارند و در نتیجه کاهش تحلیل بافت های بدن در طی بیماری و افزایش سطح سلامتی و تسریع بهبودی بدن بعد از بیماری.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*