پروتئین گوشت دایماتیز

پروتئین گوشت دایماتیز

خانواده الایت که بیشتر از 20 عضو دارد از محبوبترین مکمل های پروتئینی بازار جهان هستند که ساخت شرکت دایماتیز آمریکا می باشند . محققان این شرکت همواره به فکر ایده های جدید بودند و با تعداد بالای محصولات خودشان تمام سلیقه ها را به خود جلب می کنند . متاسفانه در کشور ما محصولات این کمپانی به دلیل اشتباهات رایج طرفداران کمی دارد اما باید همینجا بگم که به نظر من بهترین مدل پروتئین وی ایزوله را همین کمپانی با نام الایت وی ایزوله در بازار ایران دارد که متاسفانه به حق خود نرسیده . سایت بادی شاپ قصد حمایت از این کمپانی و محصولات آن را ندارد اما حقیقت را همیشه می گوئیم .

الایت پریمال پروتئین گوشت گاو است ، پروتئین گوشت گاو مدت طولانی است که به یکی از بهترین منابع پروتئینی در دنیا شناخته شده است. این کمپانی لذت جذب پروتئین گوشت گاو را در مکمل پودری خود ارائه داده است . شاید فکر کنید که در اطراف ما گوشت گاو فراوان موجود است و ما می توانیم گوشت گاو را از قصابی ها به راحتی پیدا کنیم و استفاده کنیم و پول الکی به خرید همچین مکمل هایی ندیم اما چربی و گلسترول موجود در گوشت گاو همانقدر که پروتئین آن مفید است برای بدن مضر هستند و مانع از جذب 100% پروتئین گوشت می شوند

الایت پریمال درصد کلسترول و چربی را در حرکتی خارق العاده به صفر رسانده است و کربوهیدرات را از جدول ارزش غذایی خود حذف کرده است . این گزینه بهترین گزینه برای افزایش و بالا بردن کیفیت عضلات بدون چربی است .