وی پروتئین سن san platinum whey

 اگر می خواهید عضلات بیشتری بدست آورید و قوی شوید، پلاتینیم وی 100% خالص را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. پلاتینیم وی 100% خالص طوری طراحی شده است، که با ورود سریع به جریان خون و ایجاد جریان پویای آنابولیک، با فرایند کاتابولیک ماهیچه ها (سوختن ماهیچه) پس از تمرین مواجهه کند.

وی پروتئین کیسه ای سن san platinum whey

 

پروتئین

مکمل پروتئین وی

یک فرد معمولی روزانه حدود 2-1 گرم پروتئین برای هر یک پوند (حدود 450 گرم) از وزن بدنش نیاز دارد؛ بنابراین یک فرد متوسط با وزن تقریبی 70 کیلوگرم، باید روزانه بین 150 تا 300 گرم پروتئین مصرف کند. پودرهای پروتئینی که با آب یا شیر مخلوط می شوند معمولآ از انواع مناسبی هستند که کیفیت بالایی داراند و شما می توانید از آنها استفاده کنید. اما نکته مهم آن است که چندین نوع پروتئین وجود دارد و باید دید که هریک به چه کاری می آیند، Whey (پروتئین وی مثل پروتئینی که در کشک وجود دارد.)، Soy (پروتئین سویا)، Egg (پروتئین تخم مرغ) و Casein (ماده پروتئین شیر) و

منشاء پروتئین وی:

تقریبا 80% پروتئین شیر، کازئین و 20% دیگر، وی است. شیر تازه، پیش از پاستوریزه شدن، ابتدا توسط متخصصان تضمین کیفیت، آزمایش می شود. سپس، کازئین و چربی شیر برای تولید پنیر جدا می شوند و آنچه باقی می ماند، وی است.

فواید پروتئین وی:

افزایش توده ی عضلانی بدن (به راحتی جذب بدن می شود)

کاهش وزن بدن بخصوص چربی های بدن

افزایش قدرت ایمنی بدن توسط افزایش مقدار گلوتاتیون

پیشگیری از سرطان

کمک به فعالیت سلول های لنفوسیت t که نقش مهمی در پاسخ ایمنی بدن دارند و در نتیجه کاهش تحلیل بافت های بدن در طی بیماری و افزایش سطح سلامتی و تسریع بهبودی بدن بعد از بیماری.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*