چربی سوز رد لاین

چربی سوز رد لاین

کمپانی وی پی ایکس اسپورت یک کمپانی با اصالت آمریکایی است که در سال های اخیر مکمل های غذایی مناسبی برای رشته بدنسازی یا بدن سازی ارائه داده است . شات گان نام معروفترین مکمل این کمپانی است که در دسته مکمل های انرژی زا و عضله ساز قرار می گیرد .
مکملی که می خواهم امروز براتون معرفی کنم رد لاین (redline ) مکمل چربی سوز این کمپانی است که امسال نامزد دریافت بهترین مکمل چربی سوز جهان در کنار هیدروکسی کات ماسل تک و اکسی الیت شرکت یو اس بی لب قرار گرفته است .
چربی سوز رد لاین وی پی ایکس کارایی فوق العاده ای دارد و با فرم ظاهری و شکل مناسبی که دارد به هیچ عنوان قابل کپی برداری نیست . این مکمل در 3 مرحله به جنگ چربی ها می رود و با قدرت چربی ها را به غدد سوزان میتوکندری هدایت می کند . رد لاین آخرین ورژن چربی سوز قدیمی ردلاین وی پی ایکس اسپورت است که در فرم نیمه مایع ارائه می شود . فرم مایع در هر کپسول این مکمل برای سرعت بخشیدن به فرآیند تاثیر پذیری آن است و تاثیرات ان 30 دقیقه قبل از سروینگ نمایان می شود .
داخل کپسول های این مکمل دانه های آبی و مشکی ترکیبات آن قرار دارد که نقش اصلی این مکمل را بازی می کند که به قدرت و ماندگاری آن در بدن کمک بسزایی می کند . پلمپ این مکمل یکسره تا بالای درب قوطی است که اگر قوطی باز شود پلمپ هم پاره شده و غیر قابل برگشت است .

این مکمل در بسته بندی 120 کپسولی ارائه شده که برای مصرف 30 روز کافی است اما بهتر است برای تاثیر پذیری بیشتر این مکمل را در 8 هفته استفاده کنید . مصرف این مکمل برای خانم ها و افراد زیر 18 سال به هیچ عنوان توصیه نمی شود .

همه چیز درباره چربی سوز رد لاین بررسی فواید و ضررها گفته ها و نا گفته ها – فروش ویژه با تخفیف در اطلاعات پزشکی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*