چند نکته بهاری درباره لباس بچه‌ها

اطلاعات پزشکی: همه در بهار ذوق و شوق بسیاری دارن و تنوع پوشیدن لباس در این فصل بسیاره  فصل تازگی و نو شدنه و همه خود رو برای این فصل که عید نوروز هم هست، آماده کردن . به‌خصوص بچه‌ها که ذوق این رو دارن که لباس‌های جدیدشان رو در عید به تن کنند. در این فصل هوا معلوم نمیکنه که سرده یا گرم، بنابراین بهتره همیشه برای بچه‌ها یک سوییشرت یا کت ظریف هرجا که میرید مثلا در سفر، همراه‌تان باشه .
راهنمای اطلاعات پزشکی درباره اینه که دختربچه‌ها و پسربچه‌ها چگونه در بهار لباس‌هایشان رو ست کنند.

جنس پارچه بهاری؛ مواظب پوست بچه‌ها باشید

انتخاب لباس برای کودکان خیلی حساس‌تر از لباس‌های بزرگ‌ترهاه. به‌ دلیل پوست نرم و لطیفی که دارن باید خیلی مراقب باشیم که جنس لباس از چه پارچه و الیافیه. بهتره برای لباس های کودکان از الیاف طبیعی استفاده کنیم تا الیاف مصنوعی. لباس‌هایی با الیاف طبیعی مثل پارچه ‌های نخی وکتان هستند واین نوع پارچه‌ها خیلی نرم‌تر هستند وبه پوست کودکتان هیچ آسیبی نمیرسه .

رنگ ست بهاری

بچه‌ها نسبت به بزرگ‌ترها روحیه ظریف و حساس‌تری دارند، پس بهتره برای کودکان‌مان در این فصل که فصل شادی و طراوته از رنگ‌های شادابی استفاده کنیم. مثل رنگ‌های سبز، زرد، آبی ملایم و قرمز تا آن‌ها سرحال‌تر و جذاب‌تر به نظر برسند و در عید نوروز بچه‌ها حال و هوای‌شان با این لباس‌های رنگی عوض میشه . برای بچه‌ها باید از طرح‌ها ونقش‌های فانتزی استفاده کرد. برای دخترخانم‌ها بهتره از لباس‌های ست مثل پیراهن نخی و همراه با یک کت ظریف کوتاه ویک کلاه پارچه‌ای گل‌دار وکیف پارچه‌ای بندی کوچک صورتی وبرای پسربچه‌ها کت تک زیبای رنگی با شلوار کتان وباکفش کالج باشه  که بسیار جذاب میشن.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*