کت و شلوار خاکستری برای آقایانی که به ظاهر خود حساسیت بیشتری دارند!

کت و شلوار خاکستری برای آقایانی که به ظاهر خود حساسیت بیشتری دارند!

وقتی صحبت از کت و شلوار میشه، هیچی جای استیپل رو نمی گیره. منظورمون از استیپل هم، دقیقا مشکی، آبی تیره و خاکستری هست. آبی تیره و مسکی همیشه به خاطر خوش پوش کردن محبوب بودن، ولی تازگی ها رنگ خاکستری هم داره تبدیل به یک انتخاب خوب برای رنگ کت و شلوار میشه. در واقع رنگ خاکستری تو سبک خیابونی خیلی رایجتر شده، مخصوصا تنوعش که این رنگ رو بین جوونا محبوب تر کرده. اگه می خوای یه چیز تمیز، کلاسیک و شیک بپوشی، یه کت و شلوار خاکستری عالیه. ولی حتی پوشیدن رنگ خاکستری هم ترفندهای خودشو داره. اگه درست رنگ خاکستری رو بپوشی، یه ظاهر جوون و مدرن بدست میاری، ولی اگه اشتباه بپوشی، یه قیافه قدیمی و شلخته میگیرین.

کت و شلوار خاکستری روشن

کت و شلوار خاکستری روشن یه انتخاب خوب برای ظاهر رسمی و حتی غیرجدی هست. این رنگ جوون پسند و مدرنه. حتما حواستون باشه که کت و شلوار خاکستری رنگی انتخاب کنین که براتون گشاد نباشه و روی شونه هاتون قشنگ بشینه. کت و شلوارهای سبک خاکستری رنگ هم انتخاب خوبی برای تابستون و هوای گرم هستن و می تونن جایگزین مناسبی برای مشکی و آبی تیره باشه. در ضمن حتما در مورد لکه های روی کتتون هم دقت کنید که لباس خاکستری روشن خیلی بد لکه ها رو نشون میده.

استایل راحت برای کت و شلوار خاکستری روشن

پوشیدن کت و شلوار با رنگ خاکستری روشن فکر خوبیه، تازه برای موقعیت های غیررسمی و دوستانه هم خیلی خوب هست. فقط نکته مهمش اینه که از جنس خیلی سبکی ساخته شده باشه، مخصوصا کت و شلوار نخی. مثلا یک کت و شلوار خاکستری روشن رو با یک کفش اسپرت سفید ست کنین، این نشون دهنده ظاهر خونسرد و آروم هست که الان جز استایل های خیابونی به حساب میاد. علاوه بر این، یک کفش روشن باعث میشه که توجه به سمت لباستون جلب بشه و این خودش به جذابیتتون اضافه می کنه. البته از پوشیدن رنگ های تیره تر هم نترسید، با اینکه رنگ های تیره تر مکمل رنگ خاکستری روشن هستن، ولی باعث تنوع و تغییر هم هستن.

استایل لباس رسمی  برای کت و شلوار خاکستری روشن

برای اینکه لباستون جنبه رسمی داشته باشه، باید بدونین که مهمترین چیز تضاد هست! مثلا در مورد پیراهن، یک پیراهن سفید با یک کراوات مشکی فوق العاده عالی ست میشه، ولی خوب همیشه باید چیزای جدید هم امتحان کرد. در مورد رنگ خاکستری روشن، رنگ آبی بیحال مکمل خوبیه، هرچند بقیه رنگ های روشن هم میتونن انتخاب خوبی باشن. برای اینکه وجهه جالب تری هم داشته باشه، یک کراوات باریک انتخاب کنین تا مدرنتر به نظر برسه. حواستون باشه پوشیدن چیزهای مناسب دیگه، مثل ساعت و کمربند و…، برای جذابتر کردن ظاهرتون واجبه! یک کلاه فدورا با یک دستمال جیبی خوشگل، سریع شما رو توی جمع برجسته می کنه، اگه یه ساعت نقره ای و دکمه سردست شیکی هم داشته باشین، دیگه توپه توپه!

کت و شلوار ذغال سنگی

کت وشلوار ذغال سنگی هم انتخاب خیلی خوبی برای تنوع هست. شبیه کت و شلوار خاکستری روشن، کت و شلوار ذغال سنگی هم میشه با انواع و اقسام چیزا پوشید. ولی دقت کنید که با این رنگ خاکستری، باید بافت لباس متفاوتی رو انتخاب کنین. یک کت و شلوار ذغال سنگی با پارچه طرح دار، خیلی تو چشم میاد. حتما حواستون باشه که طرحش ساده باشه و براتون بزرگ هم نباشه تا ظاهر جوونی داشته باشین. رنگ خاکستری ذغال سنگی بهترین انتخاب برای کت و شلوار خاکستری رنگه. خیلی حرفه ای به نظر میاد و از رنگ های معمولی مشکی و آبی تیره هم خیلی جلوه بهتری داره. در مورد کفش هم میتونین از کفش آکسفورد شرابی رنگ استفاده کنین که مکمل رنگ تیره ذعال سنگی هست.

استایل غیررسمی برای کت و شلوار ذغال سنگی

کت و شلوار ذغال سنگی مثل لباس راحتی میمونه، میتونین بذایرن از صبح تا شب تنتون باشه. برای اینکه تیرگی این رنگ خاکستری رو خوشگل تر کنین، از رنگ های تیره دیگه استفاده کنین که حس غیررسمی بودن بیشتری داره. مثلا آبی تیره، شرابی burgundy یا سبز زمردی انتخابی خیلی خوبی هستن، مخصوصا برای رنگ لباسی که زیر کتتون میپوشین. میتونین با یک کمربند قهوه ای تیره و کفش های آکسفورد ست کنین. اگه میخواین ظاهر مدرن تری داشته باشین، رنگ های سیاه و سفید بیشتری استفاده کنین تا رنگ خاکستری ذغال سنگی قشنگ تو چشم بزنه و ظاهرتون رو چندین برابر شیک تر نشون بده.

استایل رسمی برای کت و شلوار ذغال سنگی

رنگ ذغال سنگی انتخاب خیلی خوبی برای محیط های اداری هست، ولی این نوع رنگ خاکستری میتونه جایگزینی فوق العاده برای رنگ کلاسیک مشکی برای کت و شلوارتون باشه. حواستون باشه که کت و شلوارتون باید دقیقا اندازتون باشه و کفش هاتون هم برق بزنه. بهترین رنگ برای لباس رنگ سفید خیلی روشن هست، علاوه بر اون یک کراوات آبی ابریشمی ظاهر فوق العاده جذابی رو تشکیل میدن! البته از پوشیدن لباسایی با رنگ های روشنتر نترسین، خودش میتونه باعث جلب توجه بیشتر بشه. قرمز تیره، قهوه ای و آبی و تیره رنگ هایی هستن که میتونین استفاده کنین، خود این رنگ ها یک جلوه کلاسیک هم بهتون میدن. یه میله کراوات نقره ای هم میتونه کار رو تموم کنه!

کت و شلوار خاکستری و ترکیب اون با پیراهن های رنگی

خوب تا اینجا گفتیم که کت و شلوارهای خاکستری رنگ میتونن خیلی جذاب باشن و با رنگ های متنوعی میتونین اونا رو بپوشین. ولی دقیقا چه رنگی میتونه بهترین انتخاب باشه؟ بهتره ادامه این پست رو بخونین!

کت و شلوار خاکستری با پیراهن سفید

به نظرن میرسه سر راست ترین انتخاب برای کت و شلوار خاکستری، همون لباسای سفید هستن. اگه به دنبال رنگ مکمل خاکستری بگریدن، میبینین که رنگ سفید روشن بهترین رنگه. برای اینکه بهتر بشه هم میتونین از یک تی شرت سفید زیر پیراهنتون استفاه کنین. کفش اسپورت سفید هم دیگه آخرشه! اگه میخواین یکم رسمی تر باشه، یک پیراهن سفید با یک کراوات مشکی انتخاب بهتری هست. البته هیچوقت از امتحان کردن کراوات های رنگی یا دستمال جیبی های متنوع نترسین.

کت وشلوار خاکستری با پیراهن آبی

همه رنگ های آبی رو نمیشه با کت و شلوار خاکستری پوشید. مثلا یک پیراهن آبی تیره با یک کت و شلوار خاکستری روشن اصلا بهم نمیان. اگه میخواین ظاهر غیررسمی تر داشته باشین، یک خاکستری روشن تر با آبی بیحال انتخاب خوبی هست. یک حس تابستونی قشنگ! کت ذغال سنگی رو میشه با آبی های تیره تر پوشید، که جلوه رسمی تری داره و برای محیط های اداری قشنگ تر. اگه میخواین کراوات هم بپوشین، یک کراوات آبی تیره برای لباس آبی روشن مناسب تر هست.

کت و شلوار خاکستری با پیراهن مشکی یقه اسکی

برای داشتن یه ظاهر متفاوت، میتونین کت و شلوار خاکستری با پیراهن مشکی یقه اسکی رو امتحان کنین. البته چون رنگ ها خیلی سنگین هستن، بهتره افرادی که پوست تیره تری دارن این رنگ ها رو بپوشن. نتیجه این لباس پوشیدن، ظاهر شیک و متفاوت برای موقعیت های رسمی تر هست. برای پیراهن مشکی، می تونین کراواتی که دو درجه روشن تر از پیراهن تون باشه استفاده کنین. حتی می تونین رنگ کراوات را با کت و شلوارتون ست کنین. اگه هم نمی خواین کراوات بزنین، از یک دستمال جیبی مشکی یا رنگ روشن استفاده کنین.

کت و شلوار خاکستری با پیراهن قرمز

پوشیدن کت و شلوار خاکستری با پیراهن قرمز انخاب خیلی قوی ای هست، ولی اگه درجه تیره بودن رنگ قرمز رو درست انتخاب نکنین، اصلا بدرد نمیخوره. از رنگ قرمز خیلی روشن استفاده نکنین. خود رنگ خاکستری باعث میشه رنگ کناریش روشن تر به نظر برسه. قرمز تیره تر یا شرابی می تونه انتخاب خیلی مناسبی باشه.

چه کفش هایی با یک کت و شلوار خاکستری بپوشیم؟

در مورد کفش ها، اول از همه نوع رنگ خاکستری مهمه، بعد از اون جایی که میخواین اون لباس رو بپوشین تعیین کننده هست. برای ظاهر غیررسمی، می تونین کفش های اسپرت یا کتانی رو با کت و شلوار خاکستری بپوشین. البته هر رنگی که دوست داشتین می تونین امتحان کنین، خاکستری اینقدر رنگ خنثی ای هست که میتونه رنگ های خیلی متنوعی رو بپوشونه. برای استایل های رسمی، بهتره ظاهری کلاسیک داشته باشین، مثلا کفش های آکسفور با بندهای ساده انتخاب خوبیه. رنگ های قهوه ای متمایل به زرد، مشکی و شرابی همشون رنگ های خوبی برای خاکستری هستن. البته رنگ شرابی انتخاب بهتری به جای مشکی و قهوه ای کلاسیک هست، ظاهر جدیدتری رو برای شما به ارمغان میاره!

اگر این مطلب رو دوست داشتید، در بخش نظرات به ما اطلاع بدید و یا از طریق کانال تلگرام ما در این لینک، با ما در ارتباط باشید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*