کربو پروتئین گینر فارما پی اچ دی

فرمول ویژه و نسبت های دقیق کربوهیدرات چربی و پروتئین متشکل از پروتئین با کیفیت بالا از منابع آب پنیر با خلوص 100٪ قابلیت هضم و جذب قوی را پس از مصرف مهیا می‌نماید .استفاده از کربوهیدرات های پیجیده و روغن mct که باعث کسب…همه چیز درباره فارما گین پی اچ دی phd nutrition pharma gain بررسی  فواید و ضررها گفته ها و نا گفته ها – فروش ویژه با تخفیف در اطلاعات پزشکی

 

گینر فارما گین پی اچ دی
کربوهیدرات و کربو پروتئین

کربوهیدرات ها بزرگترین منبع انرژی هستند که نیازهای بدن را تامین می کنند بدن انسان برای حفظ سلامت باید یک درصد معین از کربوهیدرات جذب کند. سازمان سلامت جهانی توصیه می کند که بین % 75-55 از انرژی مورد نیاز یک فرد بزرگسال باید از جذب کربوهیدرات تامین شود. اگر این میزان کربوهیدرات در بدن تامین نشود، مشکلاتی مثل دردهای عضلانی، خستگی، عملکرد ضعیف مغزی، و پایین آمدن مقاومت بدن درمقابل بیماری ها حاصل می شود.
کربوهیدرات ها دو نوع اصلی دارند:
کربوهیدرات ساده
و
کربوهیدرات مرکب

همواره به این نکته توجه داشته باشید که بهتر است در ساعت های پایانی روز مقدار کمتری کربوهیدرات در برنامه غذایی خود قرار دهید .اما نوع کربوهیدراتی که انتخاب می کنید، بسته به زمان مصرف آن اهمیت دارد و بدانید که کربوهیدرات عنصری مهم در عضله سازی و تامین انرژی مورد نیاز بدن و بازسازی عضلات می باشد.

در این فروشگاه مکمل هایی با درصد کربوهیدرات بالا با در نظرگرفتن کیفیت آن ها ارائه شده است .

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*