کفش بهاره جذاب و استایل امسال برای خانم های شیک پوش!

پنج استایل و مدل جذاب کفش بهاره زنانه!

فصل بهار شروع شده و حالا زمان درآوردن جوراب ها و پوشیدن کفش بهاره رسیده!

به همین دلیل باید دنبال کفش بهاره جدید باشید تا راحتی و زیبایی رو درکنار هم داشته باشید. برای انتخاب بهترین کفش بهاره، در این نوشتار با ما همراه شوید. فرانکی گوردون پنج استایل کفش بهاره رو بهتون معرفی می کنه تا بهترین انتخاب رو داشته باشین:

“امروز توی کیفم یک بسته چسب زخم مخصوص تاول هست که این فقط یک معنی میده: فصل درآوردن جوراب رسیده! چکمه ها و نیم بوت ها ممکنه پاتون رو بزنه و تاول بزنین پس لازمه کفش بهاره مناسب انتخاب کنید.”

گل های رز و قرص های حساسیت رو فراموش کنید. اولین نشونه اومدن بهار پاهای بدون جوراب هست. من جوراب های خودم رو اولین روزی که هوا گرمتر شد، از پام در آودم. قشنگی کفش بهاره همینه، هیچ نیازی به ترکیب بندی درهم و برهم رنگ ها نیست، فقط با هرچیزی که دوست دارین بپوشین. این خودش میشه یه تیپ عالی بهاره!

خوب حالا سوال اینه که چی بپوشیم؟ با اینکه دنیای مد، دمپایی های جلو بسته رو به عنوان انتخاب عجیب مردم معرفی می کنه، من ترجیح میدم به نظر خودم عمل کنم. حالا می خوام 5 تا از استایل های فصل بهار رو باهم بررسی کنیم.

کفش بهاره راحتی

وقتی Gucci بهار گذشته کفش های راحتی پشت باز رو ارائه کرد، دوباره کفش بهاره راحتی تبدیل یه یک ایده خوب شد. علت اصلی که این کفش رو خیلی دوست دارم، اینه که هم انگشت های پا رو می پوشونه و هم اینکه حس خوبی برای بهار داره. مارک Mango کفش های زیادی از اینسبک ساخته، پس یادتون باشه حتما اونو چک کنید. کفش بهاره راحتی Utergue یک رقیب مهم برای کفش Mia Mule مارک Alberta Ferreti هست، تازه با قیمت خیلی خیلی کمتر!

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره میتونید از طریق کانال تلگرام ما در این لینک، با ما در ارتباط باشید.

کفش بهاره پشت بنددار

برای این مدل قشنگ باید از Dior تشکر کنید. وقتی که خونه مد فرانسه کفش بهاره پشت بنددار با جلوی نوک تیز و یک بند J’adior رو توی فشن شو بهاره ارائه کرد، یکهویی در طی یک شب، کفش بهاره پشت بنددار تبدیل به یک حس همگانی شد. من خودم هوادار این کفش هستم و حاضرم 700 هزار تومن برای یک کفش Dior هزینه کنم، اما در دنیای واقعی ترجیح میدم کفش ساتن Zara رو امتحان کنم.

کفش بهاره نوک تیز

کفش های گرد، مربعی و بیضی شکل رو فراموش کنید، کفش بهاره نوک تیز جدیدترین مد روز هست. پاتون رو جمع تر کنید، این کفش ها تخت و دراز هستند که با شلوارهای پاچه گشاد خیلی تیپ خوبی رو ایجاد می کنند. فقط حواستون به خط ایجاد شده روی پاتون باشه.

کفش بهاره با رنگ های روشن

مد امروز رنگ های روشن رو خیلی میپسنده، قرمز، زرد قناری، رنگ کبالت، بنفش و سبز لیمویی همشون قشنگ و جذاب هستن. اگه مثل من شما هم عاشق رنگ دنیم، آبی، سفید یا خاکستری هستین، اونوقت بهتون پیشنهاد می کنم حتما کفش های روشن بپوشین. یک روز یک جفت کفش قرمز پوشیدم که با شلوار جین و بلوز سفیدم خیلی جذاب و قشنگ شده بود.

کفش بهاره جلو بسته

یک کفش محبوب قدیمی! اگه با طبیعت زمخت این کفش ها و این که نمی تونین پاهاتون رو خم کنین، کنار میاین- کفش بهاره جلو بسته چوبی میتونه یکی از مفیدترین کفش هایی باشه که دارین. کفش هایی که الان پوشیدم مال شرکت Swedish Hasbeens هست. این شرکت تو سال سوم تولید هست و خیلی خوب داره جلو میره.

اگر این مطلب رو دوست داشتید، در بخش نظرات به ما اطلاع بدید و یا از طریق کانال تلگرام ما در این لینک، با ما در ارتباط باشید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*