گلوتامین قرصی جی ان سی

گلوتامین قرصی جی ان سی

بعضی از فواید این گلوتامین :

کمک به سنتز پروتئین ! گلوتامین هم مانند کراتین به افزایش جذب مواد معدنی و ویتامین ها که خود یکی از عوامل جذب پروتئین ها هستند کمک بسزایی می کند . مصرف هم زمان پروتئین و گلوتامین به جای کراتین به مراتب بهتر از مصرف کراتین به همراه پروتئین است . اگر به ارزش غذایی مکمل های پروتئینی با کیفیت دقت کرده باشید مانند سینتا 6 و مایوفیوژن و گلد استاندارد و … کراتینی وجود ندارد اما به مقدار زیاد گلوتامین محیا می باشد . از این گروه می توان یکی از ویژگی های بارز پروتئین وی گلد استاندارد شرکت اپتیمم که 6 سال متوالی مقام بهترین مکمل جهان و پر فروشترین مکمل جهان را به خود اختصاص داد را میزان 5 گرم گلوتامین در هر وعده دانست که تمام نیاز های یک بدنساز ار محیا می سازد .

افزایش ترشح هورمون رشد (سوما) ! مصرف به مقدار لازم گلوتامین که مربی پرورش اندام آن را می داند و بسته به شرایط بدنی فرد تجویز می شود قبل از خواب ترشح هورمون رشد را به 2 برابر و در مواردی به 4 برابر می رساند که اگر بخواهیم به فواید افزایش ترشح هورمون رشد بپردازیم باید صفحه های زیادی بنویسیم اما این فاید فقط با مصرف گلوتامین محیا می شود . شاید باور این موضوع برای افراد مبتدی سخت باشد اما حقیقتی است بدون هیچ شک و تردید و در پی تحقیقات متخصصان امور تغذیه به اثبات رسیده .

نگه دارنده ! یکی دیگر از فواید بارز این آمینو با ارزش خواصیت نگه دارنده بودن حجم عضله است . حتما پیش آمده که شما بعد از مصرف یک دوره مکمل 5 یا 6 کیلو افزایش وزن یا 5 یا 6 سایز افزایش حجم داشته باشید اما بعد از پایان دوره و در مدت زمان کوتاه مانند 1 ماه دوباره وزن یا حجم بدست آورده از گذراندن دوره به حالت معمول برگشت و به روز اول بازگشتید . این عمر فقط به دلیل این است که در مدت زمانی که مصرف مکمل خودتان را قطع کردید ولی ورزش را ادامع دادید بدن بصورت طبیعی از بافت های جدید ماهیچه یا چربی استفاده کرده و آنها را سوزانده است . حالا ارزش گلوتامین چندین برابر شده است ، گلوتامین که در دوره استراحت یا دوره حجم استفاده می کنید خود به تنهایی غذای کاملی برای ماهیچه ها است و مقدار ذخیره شده در ماهیچه ها از این ماده بعد از ترک مصرف مکمل به غذای ماندگاری برای ماهیچه ها تبدیل می شود که سوزاندن حجم را به فراموشی می سپارد .

شرکت تولید کننده : gnc آمریکا

تعداد قرص : 90  عدد

همه چیز درباره گلوتامین قرصی جی ان سی  بررسی  فواید و ضررها گفته ها و نا گفته ها – فروش ویژه با تخفیف در اطلاعات پزشکی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*