پروهورمون بررسی عوارض و فواید 10 تا از بهترین ها

پروهورمون

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت اطلاعات پزشکی لیستی از ۱۰ پروهورمون  خوب در کشور تهیه کردیم که امیدواریم مورد پسند شما کاربران عزیز واقع شود.

لیست 10 تا از بهترین پروهورمون ها ۱۰ مکمل برتر تاپ ۱۰ اطلاعات پزشکی.

همانطور که میدانید سطح تنوع مکمل های غذایی و یا ورزشی هر روز گسترده و با این گستردگی قطعا رقابت در بازار فروش هم بیشتر می شود.

سوال این است؟ کدام یک از مکمل های موجود از سطح کیفیت و بازدهی بالاتری برخوردار اند؟

ازین رو تیم اطلاعات پزشکی ۱۰ مکمل برتر سال را خدمت شما ورزشکاران عزیز ارائه خواهد داد.
یک دسته از مکملهای غذایی قابل مصرف در بدنسازی که اخیراً ظرف دهه گذشته به بازار آمدهاند پروهورمون ها میباشند . علیرغم وجود این مکملها به مدت بیش از ۱۰ سال در بازار هنوز بسیاری از مربیان و ورزشکاران ما با آن آشنایی ندارند و آن را به عنوان هورمون می شناسند .

از نظر معنای لغوی پروهورمون به معنای پیش هورمون است یعنی ماده هایی که در بدن تبدیل به هورمون می گردد . این پروهورمون ها نیز انواع مختلف و بسیار متنوعی دارند اما بیشترین گروه آنها روی افزایش سطح هورمون تستوسترون بدن موثر میباشند . پروهورمون های دیگری هم هستند که روی ترشح هورمون های دیگر بدن از جمله هورمون رشد یا انسولین یا تیروئید و اثر میگذارند . برخی از پروهورمون ها نیز تقریباً روی کلیه این هورمون ها اثر دارند. در این فروشگاه پروهورمون های موثر از کمپانی های معتبر ارائه شده است.

1-پروهورمون تی بمب ام اچ پی T-bomb MHP

تی Bommb ام اچ پی t-bomb mhp t-bomb در افزایش میزان تستوسترون شما تا حد ماکزیم بسیار موثر است که بسیاری آن را فرمول افزایش هورمون مردانه می دانند که مهمترین پیشرفت در تکنولوژی پرو-تستوسترون از پرو هورمون هاست.     پروهورمون وجود این مکمل‌ها به مدت بیش از ۱۰ سال در بازار هنوز بسیاری از مربیان و ورزشکاران ما با آن آشنایی ندارند و آن را به عنوان هورمون می‌شناسند . از نظر معنای لغوی پروهورمون به معنای پیش هورمون است یعنی ماده‌ای که در بدن تبدیل به هورمون می‌گردد.

2- پروهورمون تست پاودر یو اس پی لبز USP labs test powder

اراهورمون شرکت Test powder usplab مناسب برای ورزشکارانی که دوره های استروییدی میروند این محصول میزان ترشح هورمون تستسترون را بصورت طبیعی بالا می برد .این پاراهورمون اثراتی نظیر کاهش توده چربی ،افزایش قدرت،افزایش ترشح هورمون تستسترون را دارا می باشد.

3-پروهورمون ای اچ دی بی پی آی  AHD BPI

پاراهورمون بی پی ای A-HD BPI پروهورمون آ – اچ دی بی پی ای (Pro Hormone A – HD Bpi) پروهورمونA-HD  بی پی ای یک مکمل طراحی شده بسیار عالی برای آقایان می‌باشد که آن‌ها را در رسیدن به بدنی تفکیک شده و عضلانی از طریق ترشح هورمون رشد سالم در بدن کمک می‌کند. از دیگر ویژگی ها پروهورمون A-HD BPI می‌توان به برانگیختن هورمون رشد تستوسترون و دیگر هورمون‌های بدن اشاره کرد و همچنین این پروهورمون باعث جلوگیری از تبدیل هورمون تستوسترون به هورمون زنانه استروژن می‌شود

4-پروهورمون آلفا تست ماسلتچ Muscle Tech alpha test

پارا هورمون آلفا تست AlphaTest آلفا تست “AlphaTest ” مکمل پروهورمون ماسل تک از سری کنسانتره “Concentrated Series ”  این شرکت است . آلفا تست یک مکمل پرقدرت در افزایش تستسترون در بدن است که حاصل تلاش متخصصان کمپانی ماسل تک محسوب می شود . تحقیقات برای تولید فرمول این مکمل از سال ۲۰۱۱ با آزمایش های متعدد روی مردان شروع شد و با تشکیل سری کنسانتره این شرکت تولید  این محصول هم آغاز شد . نتیجه تحقیقات انجام شده در بازدهی این مکمل برای ورزشکاران نشان داد که در طی مدت ۱۴ روز ترشح تستسترون بدن مردان به حداکثر میزان خود می رسد و البته این تاثیر گذاری با کمترین میزان عوارض بود تا جایی که این مکمل جواز تولید را از اتحادیه جهانی گرفت و به عنوان یک مکمل پروهورمون بدون عارضه معرفی شد.

 

5-پروهورمون تی آپ ناترکس T-up Nutrex

یکی از متفاوت ترین مکمل های موجود که با ترکیب بی نظیر ۹ استروئید به شکل خوراکی در یک بسته بندی ۱۲۰ کپسولی تجربه استفاده از استروئید ها را برای شما محیا می سازد.
شرکت نوتریکس که همواره در راه ایجاد مکمل ها جدید و پیشرفته پیشتاز بوده اینبار در حرکتی تازه فرم نیمه مایع کپسولی رو ارائه داده که همچون هسته کپسولی در کپسول دیگر قرار گرفته است که خود همین عمل تکثیر غیر قابل فروش از این مکمل رو غیر ممکن کرده.
این مکمل در یک دوره مصرفی هم جواب میدهد اما بهتر است برای بیشتر شدن تاثیر آن در دو دوره ۳۰ روزه ۲ بسته از این مکمل استفاده بشود

 

6-پروهورمون تست اچ دی ماسل تچMuscle Tech Test HD

 

 

7-پروهورمون آنابول 5 ناترکسNutrex Anabol 5

 

یکی از متفاوت ترین مکمل های موجود که با ترکیب بی نظیر ۹ استروئید به شکل خوراکی در یک بسته بندی ۱۲۰ کپسولی تجربه استفاده از استروئید ها را برای شما محیا می سازد .
شرکت نوتریکس که همواره در راه ایجاد مکمل ها جدید و پیشرفته پیشتاز بوده اینبار در حرکتی تازه فرم نیمه مایع کپسولی رو ارائه داده که همچون هسته کپسولی در کپسول دیگر قرار گرفته است که خود همین عمل تکثیر غیر قابل فروش از این مکمل رو غیر ممکن کرده.
این مکمل در یک دوره مصرفی هم جواب میدهد اما بهتر است برای بیشتر شدن تاثیر آن در دو دوره ۳۰ روزه ۲ بسته از این مکمل استفاده بشود .

 

8-پروهورمون جی کاتلر BIG T Jaycutler

wmQHw90qvUuxd1Ok7WEcA

نام من جی کاتلر است . من هنوز هم عاشق مسابقه و رقابت هستم . big-t با فرمول منحصر به فرد خود باعث بالا رفتن سطح تستوسترون بدن من می شود ومن برای کمک کردن به فرایند عضله سازی وهمچنین به دست آوردن قدرت به این پاراهورمون تکیه دارم.
big t جی کاتلر محصولی طبیعی است که افزایش دهنده تستوسترون های بدن است که با تحقیقات فراوان دانشمندان بسیاری تولید شده است و در به به حداقل رساندن استروژن بسیار موثر است . فرمول این محصول بسیار مردانه است ، که می تواند به عنوان یک عامل کامل برای ساختن عضلات سخت بسیار مفید باشد.

9-پروهورمون تی 100 الیمپ T-100 Olimp

Olimp-T-100-120-Kapseln

پرو هورمون تی-۱۰۰ الیمپ پرو هورمون تی-۱۰۰ الیمپ ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ پروهورمون تی-۱۰۰ الیمپ محصولی فوق العاده در جهت بالا بردن سطح تستوسترون سطح بدن مصرف کنند گان می شود. پاراهورمون الیمپ مکملی است فوق العاده در جهت عضله سازی با کیفیت و ماندگار که برای آقایان فعال و ورزشکار طراحی شده است. ترکیب تی – ۱۰۰ الیمپ حاوی روی می باشد . این عنصر باعث نگه داشتن سطح تستوسترون به میزان مناسب در بدن می باشد . علاوه بر آن مکمل پروهورمون الیمپ حاوی ویتامین B6 است که باعث کنترل فعالیت هورمون در بدن می شود . از ویژگی های بارز T-100 الیمپ می توان به موارد زیر اشاره کرد : حفظ سطح صحیح هورمون تستوسترون در خون به کنترل فعالیت هورمون کمک به ساخت حجم خالص عضلانی افزایش قدرت ، استقامت و قدرت غریزه عضله سازی موثر و با کیفیت طرز استفاده تی – ۱۰۰ الیمپ : این مکمل را ۳ بار در روز و هر بار ۱ کپسول استفاده کنید . بیشتر از دوز روزانه مصرف نشود.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*